Ogłoszenia 14.01.2024

Niedziela –II w zwykłym okresie liturgicznym.

          Czwartek– rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

          Niedziela- za tydzień będzie obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.

           Program Kolędy. Osobna kartka  

           W czasie kolędy Kancelaria Parafialna Czynna:  Pon.- Soboty rano od godz. 8.00- 830

           Pon.- Piątku wieczorem 17. 30 do 17.55 lub bezpośrednio po zakończeniu  Mszy św. godz. 18.45.

           W styczniu w czasie kolędy nie będzie Apelu i Różańca w Sobotę.

        

Bóg Zapłać  za kolędę w ub. tygodniu, wspólną modlitwę, serdeczne przyjęcie, poczęstunek składane ofiary. Bóg Zapłać też ministrantom .

W najbliższą niedzielę 21.01.2024 o godzinie 11 będziemy gościć Diecezjalną Diakonie Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie, której misją jest krzewienie całkowitej abstynencji w ramach postu za osoby uzależnione od alkoholu. Założycielem krucjaty wyzwolenia człowieka w latach 60tych jest sługa boży ks. Franciszek Blachnicki.

Z tej okazji niedzielną Eucharystie o 11 odprawi i wygłosi słowo ks. Wojciech Ignasiak – dyrektor Ośrodka Profilaktyczno- Szkoleniowego Fundacji Światło-Życie w Katowicach zajmującego się sprawami pomocy osobom uzależnionymi, a także organizacji szkoleń i warsztatów z organizacji np. wesel bezalkoholowych. Wieloletni członek centralnej Diakonii Wyzwolenia w Polsce.

Po Mszy Św. zapraszamy na krótką konferencje na salce , z możliwością porozmawiania na tematy związane z kwc. Będzie także możliwość zakupienia książek o kwc i kilku pozycji napisanych przez ojca Franciszka.

Wszystkim dzisiaj za obecność i  modlitwę i wszelką pomoc dziękujemy!   

           Ks. Proboszcz.