Ogłoszenia Parafialne:

  1. Dzisiaj  Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego,

która kończy okres wielkanocny.

  • W naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3. Wielka ważna uroczystość.

Dzieciom  składamy gratulacje i życzenia aby zawsze trwały w Komunii czyli we wspólnocie, łączności z Jezusem Chrystusem, którego dzisiaj przyjęły w I Komunii Świętej. Bóg zapłać P. Kat. Steni za przygotowanie  poprzez katechezę i spotkania w K-le. i na sali paraf. Bóg Zapłać rodzicom za troskę i zaangażowanie w przygotowanie dzieci i przygotowanie K-ła. do dzisiejszej uroczystości. Bóg Zapłać za dobrą współpracę, wszelką życzliwość i dar ołtarza. Ks. Łukaszowi wiariuszowi naszej parafii za posługę duszpasterską, Ks. Kan. Kazimierzowi za wszelką pomoc. Ks. Łukaszowi z Mydlic za wczorajszą pomoc w spowiedzi. Dyrekcji, nauczycielom,  za obecność i trud wychowawczy, dziadkom, chrzestnym, służbie Liturgicznej Ołtarza, organiście i wam wszystkim tu zgromadzonym.

            Nabożeństwo majowe w tym i następnym tygodniu godz. 17.40. Z racji na Biały Tydzień aby dzieci mogły być na litanii i Mszy Św.

            Poniedziałek: Święto NMP, Matki Kościoła.

            Środa: Św. Filipa Neri, prezbitera. Dzień Matki.

            Czwartek: Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

            Sobota: Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. 
            I Komunia [III grupa]

            Niedziela: Uroczystość Trójcy Najświętszej.

            O godz. 12.30- Rocznica I Komunia dzieci SP. 3.

  •   Prasa katolicka do nabycia.
  •   W Boże Ciało będzie tradycyjna procesja do IV Ołtarzy, w miejscach tych samych co w ost latach, pomyślmy wcześniej aby mieć wszystko przygotowane, I Ołtarz przy Krzyżu- pod kierunkiem AK, II– Kapliczce- Żywego Różańca, III– Chopina 32 Służby Liturgicznej, IV- przy Krzyżu na ul. Sobieskiego- Młodzieży. O ile się nic nie zmieni przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.
  • W niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 11 00 zapraszamy kandydatów do bycia ministrantami wraz z Rodzicami na krótkie spotkanie organizacyjne.
  •  Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia.

Ks. Proboszcz.