Ogłoszenia Parafialne:

  1. Dzisiaj Niedziela XXIX w zwykłym okresie liturgicznym.

Rozpoczęcie Synodu na poziomie diecezji i parafii o, którym słyszeliśmy w dzisiejszym liście pasterskim w zw. z XVI Zgromadzeniem Ogólnym Synodu Biskupów. Odpowiedzialnym za konsultacje na terenie par. jest ks. prob.  Antoni Nowak oraz paraf. koordynator, którym jest Pan Andrzej Kucharczyk z żoną Dorotą. Szczegółowe inf. na osobnej kartce.

  •  W tym tygodniu:

Poniedziałek: Św. Łukasza Ewangelisty.

Środa: Św. Jana Kantego, prezbitera.

 Piątek: Św. Jana Pawła II, papieża.

Niedziela: Misyjna, ofiarą na tacę wesprzemy dzieło misyjne K-ła.

Nabożeństwo różańcowe  o godz. 17.30.

Serdecznie zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież do uczestnictwa.

  • Zbliża się czas  szczególnej pamięci i modlitwy za naszych bliskich zmarłych i tych, którzy tej pomocy potrzebują. Tradycyjnie w Oktawie Wszystkich

Świętych będzie Różaniec z wypominkami oktawalnymi  i Msza św. oktawalna. Natomiast w ciągu roku modlimy się za zmarłych w Niedzielę 9.45 wypominkami rocznymi, które tradycyjnie jak w poprzednich latach chciejmy już pomału zamawiać.

  • Prasa Katolicka do nabycia.
  • Najlepsze życzenia  dla solenizantów całego tygodnia, ks. Łukasza wik. naszej parafii życzymy zdrowia i wszelkich potrzebnych łask Bożych, jutro w Jego. int. Msza św. serdecznie zapraszamy. Wszystkim życzymy dobrej  niedzieli i całego tygodnia. Bóg zapłać za modlitwę obecność i składane ofiary.

Ks. Proboszcz.