Warsztaty dla dzieci i dorosłych

Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło – Życie przy naszej parafii pragnie zaprosić do udziału w Warsztatach zdobienia świec wielkanocnych, które odbędą się 2.03. 2024 o godz. 11 na sali oazowej. .

Do udziału zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież dorosłych, które w łatwy sposób chciałyby poznać niezwykłą metodę zdobienia świec i spędzić czas kreatywnie w gronie dobrych ludzi.

Warsztaty obejmują dwie metody zdobienia świec.
Pierwszą metodą jest decoupage , którą będą pozywać animatorzy Ruchu, aby uczestniczyć w tej części trzeba przynieść ze sobą jedynie niepotrzebną łyżeczkę do herbaty, która posłuży jako główne narzędzie w zdobieniu.
Drugą metodę nakładania wosku przedstawi uczestnikom Klaudia Machera – studentka ASP.
Wszelkie inne materiały potrzebne do warsztatów zapewniamy ze swojej strony.

Zapisy na warsztaty zbieramy do 25.02.24 na email: marek.nackowski@gmail.com lub w kancelarii bezpośrednio u ks. Macieja Byrczka.
Koszt organizacyjny wydarzenia: 10zł/os, jeżeli dziecko przychodzi z opiekunem ,opłata jest tylko za dziecko.


Serdecznie zapraszamy!
Zapisując się wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych, które potrzebuje do kontaktu z Tobą w realizacji twojego udziału w warsztatach.
Potrzebujemy twoje imię i nazwisko, wiek i nuemr kontaktowy. Jeżeli jesteś niepełnoletni podaj dane kontaktowe do twojego rodzica/opiekuna i uzyskaj zgodę na udział w wydarzeniu.

Decoupage to technika zdobienia polegająca na naklejaniu na dekorowanym obiekcie warstw cienkiego papieru, między innymi serwetek. Osoba zdobiąca wycina z materiałów interesujące ją gotowe wzory, a następnie układa z nich kompozycję, która zostaje trwale przymocowana do danego podłoża.