Błogosławiony Czas – Domowy Kościół

Błogosławiony czas!
Od początku roku szkolnego spotykamy się z rodzinami przy parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej. Służba i poświęcenie czasu bliźnim to radość a także błogosławieństwo, którego w obfitości doświadczamy. Małżeństwa, które postanowiły bardziej i głębiej poznawać Jezusa i w codzienności żyć z Nim pełniej, po kilku spotkaniach ewangelizacyjnych, były gotowe przyjąć Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela. To wydarzenie, ważne w naszym życiu, postanowiliśmy przeżyć w wyjątkowym miejscu. Wraz z ks. Łukaszem Wawrzyniakiem zaprosiliśmy rodziny do Domu Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Sosnowcu, gdzie na uroczystej Eucharystii w pięknej kaplicy, każdy z nas w sposób bardzo osobisty a jednocześnie we wspólnocie, bo były z nami małżeństwa z kręgu ze Sławkowa oddał swoje życie Panu Jezusowi. Przed Eucharystią, wraz z małżeństwem ze Sławkowa, podzieliliśmy się świadectwem naszego życia.
W tym wyjątkowym miejscu siostry przybliżyły nam życie Matki Teresy Kierocińskiej – założycielki tego Domu, oprowadzając nas po muzeum. Nasze dzieci poprzez zabawę również dotknęły szkoły tamtych czasów.
Spotkanie zakończyło się wspólną agapą. 
Nasza mała wspólnota ma za sobą pierwszy etap, spotykamy się w dalszym ciągu i wraz z ks. Łukaszem zapraszamy małżeństwa sakramentalne – dołączcie do nas.

Szczęść Boże
Viola i Piotr

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń:
663-212-608 ks. Łukasz