CONFESSIO – WYZNANIE

W niedzielę 19 czerwca 2016 roku o godz. 11.00 w naszej parafii odprawiona została Msza Święta z oprawą muzyczną zespołu „Confessio”.

CONFESSIO – WYZNANIE

opiekun zespołu. ks. Marcin Baran;
Maria Gurgul – gitara, śpiew;
Joanna Jaworz-Dutka – piano, flet, śpiew;
Maria Wrona – skrzypce, śpiew;
Anna Hebda – skrzypce, śpiew;
Magdalena Smoter – skrzypce, śpiew;
Marta Kędra – wiolonczela, śpiew;
Jacek Kowalczyk – gitara, śpiew, flet;
Tomasz Zapała – cajon, instr. perkusyjne.

Zespół powstał w styczniu 2014 roku i regularnie posługiwał podczas mszy świętych, modlitw o uzdrowienie, adoracji, wieczorów uwielbienia, festynów charytatywnych.
W ciągu roku zespół składa się z 8 osób i w takim składzie działa w ciągu roku.
Jednak w trakcie wielkiego postu zespół rozszerza skład i działalność ale o tym niżej :
Ślad losu – od tego wszystko się zaczęło 2007 roku grupa przyjaciół podjęła się próby odtworzenia drogi krzyżowej, która powstała w WSD o. Redemptorystów w Tuchowie w 1983 napisana przez kleryków o.Andrzeja Wodke i Wojciecha Skroboszewskiego. 2007 roku do współpracy zaprosiliśmy Chór o. Paulinów z Krakowa a w 2008 roku dołączył do składu chór Puelle Sancti Pauli z Bochni oba prowadzone wówczas przez Piotra Mroczka. W roku 2009 zakończyła się współpraca z Chórem Paulinów a do składu dołączyli studenci ASO w Krakowie i liczni przyjaciele z Limanowej.
W roku 2013 ziarno Śladu znów zaczęło kiełkować wtedy do współpracy zaprosiliśmy chór Velato z Limanowej, który dzięki prowadzącej go Joasi podjął się wykonania Śladu wraz z przyjaciółmi z Limanowej, Bochni i okolic skład się poszerzył o wielu młodych muzyków i śpiewaków i cały czas się poszerza.