Deklaracje przyjęcia do swoich domów młodych pielgrzymów

Drodzy Parafianie! Nasza parafia – podobnie jak Kraków i cała Polska – przygotowuje się do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Jest to wielkie zadanie i dobry czas na pogłębienie naszej wiary.

Jeśli Państwo wyrażacie wolę przyjęcia na nocleg pielgrzymów, prosimy o wypełnienie deklaracji i dostarczenie do kancelarii, albo do zakrystii w jak najszybszym czasie.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o otworzenie drzwi swoich domów i ugoszczenie pielgrzymów w dniachod 20 do 25 lipca 2016 roku. Spodziewamy się ludzi młodych, w wieku od 14 do 35 lat, nastawionych na głębokie przeżycie religijne, ale także na poznanie Polski, Krakowa i Polaków. Nie oczekują oni wielkich wygód. Będą mieli własne śpiwory i karimaty.

Prosimy o nocleg dla nich oraz o zapewnienie im śniadania. Wszelkie informacje z tym związane będą przekazywane Państwu przez działający przy parafii Komitet Parafialny ŚDM Kraków 2016. Zostaną tam Państwo poinformowani m.in. o dokładnym terminie przyjazdu i wyjazdu, liczbie i narodowości młodych, miejscu ich odbioru i godzinach powrotu z uroczystości. Pozostałe elementy takie, jak np. transport młodych, organizacja ich czasu wolnego, ubezpieczenie czy pomoc w tłumaczeniach zapewni młodym Komitet Parafialny.

Wypełnioną WSTĘPNĄ DEKLARACJĘ prosimy dostarczyć do swojej parafii.

FOLDER_WWW-2