Ogłoszenia Parafialne:

  1. Dzisiaj Niedziela XXIII w zwykłym okresie liturgicznym.

W naszej paraf. wizytacja Kan. Ks. bp. Grzegorza Kaszaka Pasterza naszej diec. Sosnowieckiej. Dziękujemy za obecność, głoszone Słowo Boże, Sprawowanie Mszy św. Sakramentu pokuty, spotkania z grupami paraf. księżmi, rodzicami, dziećmi, ministrantami oraz wypełnianie całej posługi wizytacyjnej. Bóg Zapłać także Ks. Pawłowi kapelanowi i sekretarzowi ks. bp. za obecność i swoją posługę.

  •  W tym tygodniu:

Wtorek: Nasza paraf. modli się o powołania kapłańskie do naszego Seminarium duchownego w ramach Sztafety modlitewnej, o godz. 17.30 odmówimy cząstkę różańca w K-le. w tej int. proszę też o modlitwę indywidualną

 Środa: Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.

 Sobota: Przyjdzie procesja różańcowa z figurą M. Bożej

11.09. Diec. Pielgrzymka do Sank. Matki Bożej Kalwaryjskiej Wyjazd 6.30 Koszt. 30zł. Zapisy do środy. Zachęcam, byliśmy wiele razy i wiemy, że warto.  O godz. 9.00- Ks. bp. Grzegorz odprawi w Kalwarii Mszę św. a następnie w dwóch grupach pielgrzymi udadzą się na Dróżki P. Jezusa i Maryi.

Niedziela: Ważna Uroczystość beatyfikacji kar. Stefana Wyszyńskiego, prymasa tysiąclecia i matki Elżbiety Róży Czackiej w Warszawie w Świątyni Opatrzności Bożej, duchowo w tym dniu będziemy się łączyć z tą uroczystością.

Spotkanie dla uczniów kl. VII i VIII w ramach przyg. do Sak. Bierzmowania w następ. niedz. Msza św. godz. 9.00 a następnie spotkanie.
Spotkanie Kl.V ZSS Msza św. godz. 11 a po spotkanie dla rodziców i dzieci.

Spotkanie Katechetów 10.30.

  • Ofiara do puszki dzisiaj na pomoc migrantom i uchodźcom, komunikat w tej sprawie na tablicy ogłoszeń.
  • Prasa Katolicka do nabycia.    
  • Dziękuje Serdecznie za wszelką pomoc w ub. tygodniu. Bóg Zapłać wszystkim za modlitwę i obecność. Ks. bp. dzisiaj nam wszystkim udziela błogosławieństwa o co Go prosimy i zarazem dziękujemy.

Ks. Proboszcz.